Yoga Atölyesi: İç Huzur İçin Hareket

Yoga Workshop: Movement For Inner Peace

Ramona Faltin

4 Haziran-June /Cumartesi-Saturday, 08.00 

Asklepion /  Asclepeion

Buluşma Yeri ve Saati / Meeting Point & Time : BerKM, 07.30

*Katılımcıların kendi yoga matlarını getirmeleri gerekmektedir.

*Participants must bring their own yoga mat.

İyi bir yaşam için iki temel koşul, huzur ve sağlıktır. Her iki temel de kendimizde başlar. Nazik Hatha-Yoga hareketleri vücudumuza yeteneklerini keşfetme ve onlardan yararlanma fırsatı verir. Atölye, ileri düzey öğrenciler ve yeni başlayanlar için nefes ve vücut egzersizleri sunar.

Ramona Faltin, kendini yoga, meditasyon, aikido, felsefe ve çağdaş sanata adayan bir hareket sanatçısıdır. Ramona sanat fakültesinde okudu, dünyanın dört bir yanındaki eğitmenlerden eğitim aldı ve sonunda kendi tarzını buldu: Farkındalıkla hareket etmek; içgözlem ve kişisel gelişim için ömür boyu sürecek bir taahhüttür.

Two basic preconditions for a good life are peace and health. Both basics start in ourselves. Gentle Hatha-Yoga movements give our body the opportunity to discover its capabilities and to benefit from them. The workshop offers breathing and body exercise for advanced students and beginners.

She is a motion artist devoting herself to yoga, meditation, aikido, philosophy and contemporary art. Ramona studied at the arts faculty, learned from teachers around the globe and finally found her own style, which can be understood like this: Moving mindfully is a lifelong commitment to self-reflection and personal development.

Etkinlik Süresi / Event Duration: 60’

Katılımcı Sayısı / Number of Participants: 30 

Yaş / Age: +16