e

Program

Festival Süresince

Uzak
Festival Özel
Mekan Artı Berlin
Festival Süresince Ziyaret Edilebilir | 40′
Kale Mahallesi | TR | +13
Bergama Stereo Bergama + Davul Geri Adım
Festival Özel
Cevdet Erek
Festival Süresince Ziyaret Edilebilir
Akropol | TR | +13
Geçmişten Günümüze Bergama Kermesi / Tiyatro ve Bergama Fotoğraf Sergisi
Sergi
BERKSAV
Festival Süresince Ziyaret Edilebilir
BerKM Fuaye

26 Ağustos 

Perşembe

Bir Karagöz Oyunu / Yalancı Sahici
Çocuklar için
Şeyler Kukla ve Obje Tiyatrosu
13.00 | 35′ | +4
Kızıl Avlu | TR
Rüya / Şeyh Bedreddin Destanı
Bölgeden
Heybe Tiyatro
13.00 | 60′ | +12
Tonoz Alt Kat | TR
Psikoz 4.48
Bergama’dan
Bora Çınar
15.00 | 50′ | +16
Kızıl Avlu | TR
Kaçak Çay Performansı
Bölgeden
tibia x fibula
16.00 | 45′ | +16
Tonoz Alt Kat | TR
Modern Doğaçlama Tiyatro Gösterisi
Bergama’dan
17.00 | 60′
Arasta Meydan | TR
Bergama’dan
Eyüp Gülmez
18.00 | 90′ | +16
BerKM | TR
Bölgeden
Proje Difüzyon
20.30 | 30′ | +16
Kale Mahallesi / Domuz Alanı | TR
Bölgeden
Performans Araştırmaları Lab.
20.30 | 45′ | +10
BerKM Açık Hava Sineması | Sözsüz
Bergama’dan
BERKSAV Oda Tiyatrosu
21.30 | 90′ | +13
BerKM | TR

27 Ağustos 

Cuma

Pergamon Antik Tiyatrolar Yürüyüşü
Yürüyüş
09.00 | 120′
Çınarlı Kahve | TR
Bilinçaltından Kağıda, Kağıttan Oyuna
Alana Dair Atölyeler
09.00 | 240′
BerKM Dramaturji | TR
Doğaçlama Dans Atölyesi
Alana Dair Atölyeler
09.00 | 180′
Tonoz Giriş Katı | TR
Maske Atölyesi 1. Oturum
Alana Dair Atölyeler
09.00 | 180′ | +14
Yabets Sinagogu Toplantı Odası | TR
Masal Masal İçinde
Çocuklar İçin
Semaver Kumpanya
11.00 | 60′ | +5
BerKM | TR
Sepet Örme Atölyesi
SOKÜM* Atölyesi
11.00 | 120′
Çınarlı Kahve | TR
Mandala
Dünyadan
Dávid Somló
12.00 | 30′ | +8
Kızıl Avlu | Sözsüz
Bergama Şifa Efsaneleri İle Mim-Clown Atölyesi
Çocuklar İçin Atölye
13.00 | 40′ | 3-7 Yaş
BerKM Dramaturji Odası | TR
Mandala
Dünyadan
Dávid Somló
14.00 | 30′ | +8
Kızıl Avlu | Sözsüz
Bergama Şifa Efsaneleri İle Mim-Clown Atölyesi
Çocuklar İçin Atölye
14.00 | 45′ | 7-12 Yaş
BerKM Dramaturji Odası | TR | 7-12 Yaş
Herkes Kocama Benziyor
Sahnesinden
Kadıköy Emek Tiyatrosu
15.30 | 70′ | +16
Arasta Meydan | TR
Mandala
Dünyadan
Dávid Somló
15.30 | 30′ | +8
Kızıl Avlu | Sözsüz
Sahnesinden
Tiyatro Terminal
17.00 | 90′ | +16
BerKM | TR
A Corner In the World ile Bağımsızlar Forumu
Alana Dair Atölyeler
17.30 | 90′
Arasta Meydan | TR
Taşıdıklarımız
Sahnesinden
Çıplak Ayaklar Kumpanyası – Eira
19.00 | 70′ | +5
Asklepion Site | Sözsüz
Işık ve Prodüksiyon Atölyesi
Alana Dair Atölyeler
19.00 | 120′
BerKM | TR
Bergama Yemekleri ve Bağlar
SOKÜM* Atölyesi
19.00 | 90′ | +18
Kızıl Avlu | TR
Vahşet Tanrısı
Sahnesinden
DasDas
21.30 | 85′ | +13
Asklepion | TR

28 Ağustos 

Cumartesi

Maske Atölyesi 2. Oturum
Alana Dair Atölyeler
09.00 | 180′ | +14
Yabets Sinagogu Toplantı Odası | TR
Pergamon Antik Kent Yürüyüşü
Yürüyüş
09.00 | 120′
Akasya Park | TR
Kız Bergama Halısı Dokuma Atölyesi
SOKÜM* Atölyesi
09.00 | 60′
Yabets Sinagogu | TR
Yumurtadan Çıkan Fil
Çocuklar İçin
Atta Festival
11.00 | 30′ | +2 Nörolojik farklılıkları olan çocuklara özel
Tonoz Giriş Katı | TR
Bergama Zeybeği Atölyesi
SOKÜM* Atölyesi
11.00 | 120′ | +13
BERKSAV Oda Tiyatrosu | TR
Gülmeyen Kral
Çocuklar İçin
Mozart PSM
11.00 | 40′ | +6
Kozak Yaylası / Yukarı Bey | TR
Doğaçlama Dans Atölyesi
Alana Dair Atölyeler
13.00 | 180′
BerKM Dramaturji | TR
Yumurtadan Çıkan Fil
Çocuklar İçin
Atta Festival
15.30 | 30′ | +2 Nörolojik farklılıkları olan çocuklara özel
Tonoz Giriş Katı | TR
PETITE MÉCANIQUE HUMAINE
Dünyadan
Cie Kontamine – Fransa
16.00 | 30′ | +13
BerKM | Sözsüz
Psikoz 4.48
Bergama’dan
Bora Çınar
16.00 | 50′ | +16
Kızıl Avlu | TR
Herkes Kocama Benziyor
Sahnesinden
Kadıköy Emek Tiyatrosu
17.30 | 70′ | +16
Arasta Meydan | TR
Kaçak Çay Performansı
Bölgeden
tibia x fibula
19.00 | 45′ | +16
Tonoz Alt Kat | TR
Bergama Stereo Bergama + Davul Geri Adım
Festival Özel
19.00 | 45′ | +13
Akropol | TR
Parşömen Atölyesi
SOKÜM* Atölyesi
19.00 | 60′
Çınarlı Kahve | TR
Gülmeyen Kral
Çocuklar İçin
Mozart PSM
19.00 | 40′ | +6
Cumhuriyet Meydanı | TR
Bölgeden
Proje Difüzyon
20.30 | 30′ | +16
Kale Mahallesi / Domuz Alanı | TR
Sahnesinden
Dot Tiyatro
21.00 | 80′ | +16
BerKM | TR

29 Ağustos 

Pazar

Yumurtadan Çıkan Fil
Çocuklar İçin
Atta Festival
11.00 | 30′ | +2
Tonoz Giriş Katı | TR
Bergama Zeybeği Atölyesi
SOKÜM* Atölyesi
11.00 | 60′ | +13
BERKSAV Oda Tiyatrosu | TR
Yamuk Yemek
Çocuklar İçin
Moda Sahnesi
12.00 | 35′ | +3
Arasta Meydan | Sözsüz
Herkes İçin Tiyatro Mümkün
Alana Dair Atölye
13.00 | 120′
Arasta Meydan | TR
Çılgın Çocuk Orkestrası Soundpainting Atölyesi
Çocuklar İçin Atölye
14.00 | 60′ | 6-9 Yaş
Tonoz Giriş Kat | TR
Çılgın Çocuk Orkestrası Soundpainting Atölyesi
Çocuklar İçin Atölye
15.30 | 60′ | 9-12 Yaş
Tonoz Giriş Kat | TR
İşgüzar Bir Tekerrür
Sahnesinden
Tiyatro Peron
16.00 | 70′ | +13
Tonoz Alt Kat | TR
Demiryolu Hikayecileri
Sahnesinden
Kumbaracı50
19.00 | 90′ | +13
BerKM | TR
Taşıdıklarımız
Sahnesinden
Çıplak Ayaklar Kumpanyası – Eira
19.30 | 70′ | +5
Asklepion Site | Sözsüz
Bölgeden
Performans Araştırmaları Lab.
20.30 | 45′ | +10
BerKM Açık Hava Sineması | Sözsüz
Bölgeden
Proje Difüzyon
20.30 | 30′ | +16
Kale Mahallesi / Domuz Alanı | TR
Sahnesinden
Baba Sahne
21.30 | 120′ | +13
Asklepion | TR