Club Guy & Roni Dans ve Hareket Atölyesi

Dance and Movement Workshop Club Guy & Roni

Adam Peterson, Wim de Vries (Club Guy & Roni + NITE)

5 Haziran – June / Pazar – Sunday, 16:30

Tonoz 

Hareket etmeye ve dans etmeye meraklı olan ve Club Guy & Roni’nin çalışmalarını deneyimlemek ve keşfetmek isteyen herkes için. Topluluk dansçısı Adam Peterson, Club Guy & Roni’nin kreasyonlarında kullanılan hareket dilini keşfetmenizi sağlayacak. Atölye İngilizce olarak yapılacaktır.

Club Guy & Roni, Hollandalı ulusal bir dans topluluğudur. Dans ve diğer sanat disiplinleri arasındaki sınırları keşfederek çağdaş dansı yaratır ve yenilerler. Hollanda’nın en büyük tiyatro topluluklarından biri olan Noord Nederlands Toneel ile birlikte NITE: National Interdisciplinary Theatre Ensemble’yı oluştururlar. NITE, yeni koreografi üreterek, yeni metinler yazarak ve yeni müzikler besteleyerek yeni bir repertuar oluşturur.

For everyone who is curious to move and dance and wants to experience and explore the work of Club Guy & Roni. Ensemble dancer Adam Peterson will let you discover the movement language used in creations by Club Guy & Roni. The workshop will be held in English.

Club Guy & Roni is a national dance company from The Netherlands. They create and innovate contemporary dance exploring the boundaries between dance and other art disciplines. Together with one of the largest theater companies in the Netherlands, Noord Nederlands Toneel, they form NITE: National Interdisciplinary Theatre Ensemble. NITE creates a new repertoire by generating new choreography, writing new texts and composing new music.

Atölye Süresi / Workshop Duration: 60’

Katılımcı Sayısı / Number of Participants: 25

Yaş / Age: +18

*Etkinlik sırasında Türkçe çeviri yapılacaktır.

*Simultaneous translation into Turkish will be provided during the event.